ҐОНТА понад 10 років допомагає взяти все найкраще від деревини
Це наш фах і пристрасть

ҐОНТА – представництво швейцарської LONZA, яка майже сторіччя задає моду на ринку хімічних препаратів для захисту деревини.

Чому саме «ҐОНТА»? Бо ҐОНТ – найстійкіший природний будівельний матеріал, яким наші прадіди покривали дахи Божих храмів. Це натуральний і водночас досконалий захист від примх природи та впливу часу.

Працюючи на ринку України, ҐОНТА впевнено та гордо крокує до спільної мети людства – ощадливого використання природних ресурсів та ефективної охорони довкілля і людей від токсичної хімії.

Застосування екологічних засобів нового покоління суттєво подовжує терміни служби деревини, що також є вигідним вкладенням з економічної точки зору.

Для промисловості та споживачів ми постачаємо високоякісну та безпечну хімічну продукцію корпорації LONZA, на противагу неякісним та токсичним товарам, що заполонили ринок України.

Звертаючись до нас, ви отримаєте:

Світовий досвід. Ми більше 10 років представляємо швейцарську LONZA в Україні і через нас лідер хімічної галузі засобів захисту деревини ділиться з вами майже сторічним досвідом.

Кваліфікований супровід. Ми безперебійно постачаємо оригінальні продукти європейського й американського виробництва та забезпечуємо постійний супровід у їх застосуванні.

Відповідальність. Підписуючи угоду з вами, ми гарантуємо повноцінну та кваліфіковану підтримку, несемо відповідальність та виконуємо свої зобов’язання.

Безкоштовну доставку. Ми працюємо та постачаємо товари по всій Україні. Оперативно та безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яку точку.

Адекватність та гнучкість. Ми завжди готові до співпраці, діє гнучка система знижок. Телефонуйте чи пишіть – відповідаємо на ваші запитання і доводимо цифрами вигоду від застосування перевірених біозахисних препаратів.

Антисептики, консерванти («пропитки») для дерева та інші препарати, що постачає ҐОНТА занесені до митного реєстру прав інтелектуальної власності, що додатково з боку ДФС України убезпечує вас від купівлі підробки

Хоч недобросовісні підприємці можуть запевняти, що в них контрабандний товар – пригадайте класика.

Просто не ризикуйте власним спокоєм і гаманцем, а обирайте найкраще і перевірене роками та світовим досвідом з Товариством ҐОНТА!

Виникли питання чи потрібна консультація стосовно вибору препаратів?

Відповідаємо, аргументуємо, допомагаємо з розрахунками!